Co daje pierścień na penisa?

Jeśli szukasz sposobu na urozmaicenie swojego życia erotycznego oraz zwiększenia doznań, pierścień na penisa może być idealnym rozwiązaniem. Dzięki temu sprytnemu gadżetowi zwiększysz swoją przyjemność i z pewnością zaskoczysz partnerkę. Jak wygląda, co daje pierścień na penisa oraz jak go stosować?

Czym jest nakładka na penisa? 

Pierścień na penisa, nazywany także nakładką bądź pierścieniem erekcyjnym to gadżet zyskujący coraz większą popularność. Dzieje się tak ze względu na działanie przedłużające erekcję, co jest efektem pożądanym przez wielu mężczyzn. Pierścienie na penisa występują w różnych kształtach oraz rodzajach, tak, aby każdy mógł wybrać idealny dla siebie.

Jakie są rodzaje pierścieni? 

Najprostszym podziałem pierścieni na penisa jest ten rozgraniczający modele rozciągliwe i nierozciągliwe. Na to także należy zwrócić największą uwagę podczas wyboru odpowiedniej dla nas zabawki. Najbardziej rozbudowane modele posiadają także dodatkowo opaski na jądra. 

Pierścienie rozciągliwe będą świetnym wyborem dla początkujących, gdyż ich aplikacja jest prosta i bardzo intuicyjna. Materiał, z którego są wykonane, cechuje się miękkością oraz elastycznością, dzięki czemu nie tylko dopasowuje się idealnie do członka, ale także nie powoduje dyskomfortu u nieprzyzwyczajonych osób. Pierścień rozciągliwy będzie najodpowiedniejszym wyborem na start. 

Jeśli jednak poszukujemy czegoś gwarantującego jeszcze mocniejsze doznania lub mamy doświadczenie w używaniu pierścieni, możemy sięgnąć po egzemplarze nierozciągliwe. Są przeznaczone dla zapoznanych z tym gadżetem mężczyzn i nie dopasowują się tak łatwo do członka. Dlatego przy kupnie należy pamiętać o wyborze odpowiedniego rozmiaru. Są wykonane z twardego materiału, np. stali czy nylonu. Na szczęście nierozciągliwe pierścienie erekcyjne występują w wielu rozmiarach, co ułatwia zakup.

Istnieje jeszcze trzeci rodzaj pierścieni, będący najbardziej uniwersalnym – modele regulowane. W tym przypadku ucisk może być dowolnie modulowany. Dodatkowo taki egzemplarz może służyć do stymulacji nie tylko prącia, ale także jąder.

Jeśli szukamy czegoś ekstra, można sięgnąć także po pierścienie wibrujące – delikatne wibracje są źródłem przyjemności dla obojga partnerów.

Pierścień na penisa – po co?

Po co zakłada się pierścień na penisa? Otóż głównie po to, aby wydłużyć erekcję oraz opóźnić wytrysk. Tego typu gadżet zwiększa także doznania seksualne, gdyż wywołuje mechaniczny ucisk na penisa, który powiększa się podczas erekcji.

Pierścienie erekcyjne stanowią atrakcyjną opcję nie tylko ze względu na zwiększenie przyjemności mężczyzny. Dzięki przedłużonej erekcji stosunek może trwać dłużej, podwyższając także satysfakcję partnerki.

Jak działa pierścień na penisa?

Po co właściwie stosować pierścień na penisa? To urządzenie zwiększa doznania seksualne głównie przez przedłużanie erekcji. Mechanizm tego zjawiska polega na wypełnieniu ciał jamistych w członku krwią, co powoduje jego powiększenie i nabrzmienie, prowadząc do wytrysku.

Jeśli zastosujemy mechaniczny ucisk za sprawą pierścienia, dopływ krwi do ciał jamistych zostanie spowolniony, tym samym opóźniając wytrysk. Umożliwi to przedłużenie stosunku oraz pogłębienie przyjemności, gdyż podczas przedłużającej się erekcji rośnie napięcie i podniecenie seksualne aż do wytrysku. Pierścień na penisa opóźnia nadejście kulminacyjnego momentu. To sprawia, że mężczyzna dłużej odczuwa wzmożone i narastające podniecenie towarzyszące erekcji.

Jak założyć pierścień na penisa?

Pierścień zakłada się na trzon członka, stosując się do zaleceń i instrukcji zawartych w ulotce. Ważne jest to, aby podczas pierwszego użycia nie trzymać go dłużej niż 10 minut. Następnie nie należy przekraczać 20 minut.

Po pierwszym użyciu trzeba także odczekać co najmniej godzinę, aby użyć go ponownie. Wszystko to jest ważne, aby nie zaburzyć przepływu krwi w członku, co mogłoby powodować nieprzyjemne komplikacje.

Proces aplikacji zdecydowanie ułatwi użycie lubrykantu, zwłaszcza na bazie wody. Taki produkt nie tylko ułatwi sam proces zakładania, lecz także zmniejszy ryzyko podrażnienia skóry bądź wystąpienia reakcji alergicznej. Aby tego uniknąć, należy zawsze wybierać pierścienie na penisa, które posiadają certyfikat bezpieczeństwa i są przebadane dermatologicznie – sprawdź https://swiat-doznan.pl/k-pierscien-na-penisa.

Warto także pozbyć się włosów u nasady penisa. To pozwoli uniknąć ciągnięcia lub wyrywania ich, co może być bolesne.